چهارشنبه ١٥ تير ١٤٠١ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > پیام دبیر علمی کنگره 
 
 

بسمه تعالي

 

سپاس ايزد منان كه بار ديگر پس از گذشت يك سال توفيق برگزاري چهاردهمین كنگره بين المللي سرطان پستان را عنايت فرمودند.

در ابتدا به همه اساتید و همکاران و میهمانان گرانقدر در همه رشته ها خوش آمد می گویم، بزرگوارانی که با حضور نقش آفرین خود، انگیزه برگزاری چنین کنگره هایی را چند برابر می کنند.

 با توجه به شيوع بالاي سرطان پستان در بانوان و روند رو به رشد ابتلا به اين بيماري، ‌تلاش هرچه بيشتر در تمام ابعاد، ارزش روز افزون آن را نمايان مي سازد. برگزاري مستمر بیش از يك دهه از اين گردهمايي بين المللي توسط مركز تحقيقات سرطان دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي در جهات مختلف، تبادل بيان همكاران محترم، ارائه آخرين اطلاعات علمي به صورت سخنرانی، برگزاري پانل، سخنرانی کوتاه و موثر، پوستر، كارگاههاي آموزشي فوق تخصصي و استقبال هميشگي شركت كنندگان، اهميت اين معضل پزشكي- اجتماعي را نشان مي دهد.

از اهداف اصلي كنگره ايجاد تبادلات علمي و تلاش برای ارائه جدیدترین مطالب روز دنیا در این زمینه می باشد، به نحوی که بتواند چنان تاثیر گذار باشد که در برخورد با بیماران عزیز، روشهای مناسب تر تشخیصی، درمانی و توانبخشی را به کار ببریم که در نهایت بیماران و جامعه سود ببرند و حتی بتواند در ارائه راهکار به مدیران و سیاست گذاران حوزه سلامت و سرطان نقش موثرتری ایفا کند. در این گردهمایی عظیم، درمانهاي نوين جراحي، راديوتراپي حین عمل و تشخيص هاي زودرس مورد بحث قرار خواهد گرفت. با اين اميد كه يافته هاي اين كنگره بتواند گام مهمي را در تشخيص به هنگام و افزايش ميزان بقا و كيفيت زندگي در بيماران مبتلا به سرطان پستان ايجاد نمايد.

اين توفيق، حاصل تلاش عالمانه و دلسوزانه كميته محترم علمي و اعضاء گرانقدر كميته اجرايي و دبيرخانه مركز تحقيقات سرطان طي سالهاي متمادي بوده است كه به نوبه خود از تمام عزيزان تشكر و سپاسگزاري مي نمايم.

 

دكتر حميد رضا ميرزايي

دبير علمي كنگره

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس دبیرخانه : تهران-ميدان تجريش- بيمارستان شهداي تجريش- مركز تحقيقات سرطان

تلفن: 2-22748001 - 021

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.