جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > پیام دبیر اجرایی کنگره 
 
 

به نام خدای مهربان

خدا را سپاس می گویم که با کمک در برگزاری کنگره بین المللی سرطان پستان، ما را در مسیر ترویج علم و دانش و گسترش فضای پژوهشی قرار داد. با توجه به اینکه سرطان پستان از شایعترین سرطان ها در بین بانوان می باشد و البته شیوع کمی نیز در مردان دارد، یکی از مهمترین اهداف و محورهای حوزه سلامت می باشد. به طور متوسط سن ابتلا به این بیماری در بین بانوان ایرانی 45 الی 55 سالگی است که نسبت به سایر کشورهای غربی در حدود ده سال جوان تر می باشد. از آنجایی که تشخیص زودرس سرطان سینه با افزایش آگاهی و هوشیاری ارتباط مستقیم دارد می توان در مسیر پیشگیری و بهبود کیفیت درمان بیماران گامهای اساسی برداشت.

اکنون پس از یک سال از برگزاری سیزدهمین کنگره بین المللی سرطان پستان، فعالیت های علمی و اجرایی کنگره حاضر به اتمام رسیده است. اینجانب به عنوان دبیر اجرایی چهاردهمین کنگره بین المللی سرطان پستان از همکاری های بی دریغ تیم علمی و اجرایی نهایت تشکر و سپاسگذاری را دارم. همکاریهای همه جانبه این تیم با تلاش های زیاد و خستگی ناپذیر باعث آگاه سازی متخصصین این حوزه و دستیابی به اطلاعات علمی روز دنیا خواهد شد.

امیدوارم با تجربه های کسب شده از کنگر ه های سابق توسط مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، این کنگره نیز هرچه پربارتر برگزار گردد و در نهایت این تلاش ها به ارتقاء سلامت کشور منجر شود.

 

با احترام

دکتر محمد هادیزاده

 

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس دبیرخانه : تهران-ميدان تجريش- بيمارستان شهداي تجريش- مركز تحقيقات سرطان

تلفن: 2-22748001 - 021

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.